In het kader van de viering van het honderdjarig bestaan van het Royal British Legion en de Poppy Appeal, nodigde de Ypres RBL Branch een aantal genodigden uit op een receptie in St George’s Memorial Church Hall, op donderdag 28 oktober om 18:30u.
Als dank voor de samenwerking werden aan Iepers schepen Dimitry Soenen, Benoit Mottrie (voorzitter van de Last Post Association) en aan Geert Bekaert (Area Director van de CWGC) een boek overhandigd dat ter gelegenheid van de Centenary werd uitgegeven.
“
We are The Legion, The Royal British Legion at 100” illustreert 100 jaar geschiedenis met meer dan 350 foto’s. Julie Summers, een bekende Brits historisch consulent en schrijfster, vertelt het verhaal van het Royal British Legion op een ietwat andere manier dan de puur chronologische opeenvolging van feiten.
Patrick Buerms, Branch Chair van de Ypres RBL Branch
De genodigden.
Boek voor Dimitry Soenen, schepen van de stad Ieper.
Geert Bekaert - CWGC
En ook Benoit Mottrie (links op de foto) van de Last Post Association kreeg een boek.

Pagina aangemaakt door WO1.be / Greatwar.be.